Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: OPENREALITY & partners, s.r.o. - Brno, Malinovského nám.4


ok
OdBc. Martin Sedláček
ShrnutíChválím a doporučuji.
ProTuto RK chválím a doporučuji. Svěřil jsem jim prodej mého domu v Rosicích u Brna a byl jsem mile překvapen. Příjemné a férové jednání, sdělení všech důležitých a potřebných informací o prodeji, opravdová snaha najít kupujícího pro můj dům atd. Postarali se úplně o vše. Dokonce mě připoměli i to abych nezapoměl v lednu podat aktualizované přiznání k dani z nemovitostí. Z mé zkušenosti doporučuji!
ok
OdDana Č.
ProNa základě doporučení jsem kontaktovala firmu OPENREALITY v době, kdy jsem byla v nelehké situaci a to prodat své bydlení v jednom městě a koupit a následně se přestěhovat do nového bydlení v asi 150km vzdáleném, kde mám devadesáti letou maminku. Tato akce „kulový blesk“ proběhla díky p. Kuchařovi naprosto skvěle, kdy našel klienty pro můj panelový byt v Brně a následně mě doprovázel při koupi nového bytu v Hradci a dohlížel, aby vše proběhlo v pořádku. Oceňuji profesionalitu a velice děkuji. D.Č.
ok
OdJiří Pospíšil
ShrnutíSpolehlivá realitní kancelář.
ProSpolehlivá realitní kancelář. Zařizovali mě prodej mého bytu a následně koupě rodinného domu a vše proběhlo naprosto vpořádku. Dobré smlouvy, slušné jednání, vyřízení i přepisu energií. Za sebe můžu doporučit.
starstarstarstarstar (5 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
OdMgr. Kateřina Poláková
ShrnutíTuto RK chválím !
ProTuto RK chválím ! Potřeboval jsem rychle prodat starší dům na Břeclavsku a po zavolání na zelenou linku jsem byla okamžitě přepojena na šikovného makléře. Ten přijel v ten stejný den a do druhého dne jsem měla konkrétní nabídku. Tu jsem odsouhlasila a peníze jsem dostala ihned u podpisu kupní smlouvy. O nic víc jsem se už nestarala. Všechno další už zařídili oni.

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.