Hodnocení, recenze, komentáře


Kde nás také najdete

Celkové hodnocení firmy

starstarstarstarstar (864 hlasů)
více zde

Hodnocení prezentace firmy

starstarstarstarstar (853 hlasů)

Recenze / komentáře

 (99.1% kladných)

add Ohodnotit firmu
add Ohodnotit prezentaci firmy
add Přidat recenzi/komentář

Mini-recenze: Ekonomické stavby s.r.o. - Zruč - Senec, Ke Křižovatce 466


ok
OdMilan
Shrnutízatím dobrý
ProDokončujeme hrubou stavbu, do konce léta má být hotovo. Držte pěsti.
ok
OdMilík
ProNa všem jsme se domluvili,dům je krásn,jsme 100% spokojení :-)
ok
OdMiš
ShrnutíDoporučuji
ProS firmou EK.STAVBY jsem naprosto spokojen. Pánové jsou opravdu šikovní. Jejich práce je dokonalá. Skvělé a bezproblémové jednání. Doporučuji.
starstarstarstarstar (864 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
OdTichošlápek
ProVše proběhlo celkem v pořádku. Z časových důvodu vznikly nedodělky, které se dodělají po dohodě v prodlouženém termínu. Jinak komunikace ze strany ES byla zcela v pořádku, zaměstnanci byli zkušení řemeslníci, kteří se práce rozhodně nebáli.
ok
OdKája
ProSe službami jsme byli maximálně spokojeni. Výborné jednání a skvělý přistup, i když realizace byla komplikovaná plus naše měnící se požadavky. I přes to nám ES ochotně vyšli ve všem vstříc. Práce byla dobře provedená. Služby ES můžeme vřele doporučit.
ok
OdVokurka
ShrnutíS ES max spokojenost
ProMaximální spokojenost, rychlost, ochota, není co vytknout.
ok
OdAndulak
ProVelice příjemné jednání, cena a kvalita a servis, profesionalita a zkušenost, děkuji ES.
ok
OdIlona
ProŠli jsem do osvědčené firmy. Nejsme typy, kteří by patřili mezi riskavé podnikavce. S Es jsme byli velmi spokojeni a nejen my. Nechali jsme si zpracovat individuální projekt a dům vyšel krásně. Vedle ceny pro nás také byla důležitá rychlost a to vše se kloubilo právě u Es. Všechny starosti jsme pustili z hlavy a mohli se plně věnovat našim osobním životům.
ok
OdPavel
ProVstřícné jednání, výborná kvalita a odpovídající cena.Asi tak bych shrnul zkušenost s Ekonomkami.
ok
OdKate
ProVšechno to začalo na jaře roku 2014, kdy nám poštou dorazil objednaný katalog Ekonomických staveb. Podotýkám pro neznalé, že zcela zdarma. No a na podzim 2015 už jsme přebírali hotový domeček. Nejen tímto způsobem bychom rádi Ekonomickým stavbám poděkovali za úžasnou práci.
ok
OdHonza
ShrnutíES doporučuji
ProS ES je velmi korektní a příjemné jednání. Případné chyby umí uznat a bez průtahů opravit. Doporučuji
ok
OdKikina
ProRáda doporučuji tuto firmu - příjemné a férové jednání, rychlá stavba a vysoká kvalita a zároveň rozumná cena. Pan projektant všechny požadavky se mnou důkladně probral a navrhl případné změny (které byly oproti mému původnímu návrhu projektu rozhodně vylepšením). Kvalita zpracování je vysoká, opravdu nemám, co bych vytkla. Prostě mi nezbývá než doporučit se všemi možnými hodnotícími hvězdičkami!
ok
OdMary
ProLepší služby, které mi poskytla firma ES, jsem ještě nezažil, a to už jsem pár jednání měl. Jsou to absolutní profesionálové. Všem vřele doporučuji.
ok
OdDaniela
ProSpoustu lidí má představu, že si dům pořídit dovolit nemohou a při tom to není tak úplně pravda :) Zkuste si sjednat nezávazně schůzku u ES nebo napsat do té jejich internetové kavárny možná budete mile překvapen :) Jako jsem byla já :)
ok
OdDarina
Shrnutízatím vše v pohodě
ProMy jedeme o víkendu zase na kukačku na stavbu. :) Už se moc těším. Počasí teď celkem ušlo, každý den bylo chvíli pěkně tak doufám, že máme zase o kousek dům větší. :))) Okna a dveře se mají dělat příští týden, tak počítám, že bude střecha hotová a už bude připraveno na osazování. :)
ok
OdEli
ProJsme nad míru spokojeni se vším všudy. Kdyby byly všichni takoví pracanti. Klobouk dolů. Děkujeme ES.
ok
Odtuvníkoka
ProJeště že Ekonomky postaviůi včas a druhá dcera se nám narodila už do domečku. Takhle je to pohoda, stěhování s miminkem by bylo trochu horší. Díky všem, kteří nám pomohli a díky Ekonomickým stavbám.
ok
OdCéčko
ProES odvedli slušnou práci,za kterou s nemusí stydět.Já jsem rád,že rodina je pod střechou a já už mám jen starosti s placením.
ok
OdNikol
ShrnutíES
ProVýborné jednání, velmi dobrá kvalita. Dohodnutá cena byla o málo vyšší, ale z mého rozhodnutí, vybrat si nakonec jiná větší okna. Vstřícné jednání, orientace na zákazníka na jedničku.
ok
OdJirka
ProEkonomické stavby jsou profesionálové.Mají všechno úromakané,líbí se mi to.Dům od jsme chtěli a máme ho.Co víc k tomu dodat.
ok
OdMiládka
ProNo buď si od ekonomek můžete nechat postavit dům na klíč nebo si nechat nějaké práce neudělat, dodělat si je sami a uštřit ne? :) to je super :) My už jsme si tu druhou variantu naplánovali :)
ok
OdSvatopluk
ProJá se také přidám s hodnocením k ekonomickým stavbám. Myslím, že jsme byli spokojený všichni a klidně by jsme si to zopakovali.Ikdyž to asi zase ne. jsme rádi , že bydlíme. Žena si doma opečovává a čančá. A jsem rád, že je spokojená, protože o to šlo především. Však to chlapi znáte ne.
Protinejsem rejpal, takže za nás dobrý
ok
OdRADKA
ProDobrý den, vážení spolustavitelé. Máme toho společného víc bež by si člověk mohl myslet. A to fakt, že jsme všichni stavěli s firmou ekonomické stavby. Já jsem byla ráda, že jsme si je doma vybojovala a taky se za to do dnes plácám hrdě po zádech. Nešlo ani o to, že by doma byl problém, spíš jako o to, že manžel by rád měl poslední slovo a to mívám většinou já, a já mám čich na ty správné věci.
ok
OdMišulínek
ShrnutíPavla 7, koukněte na stránky ekonomem.
ProTen pocit štěstí a záplavy nadšení, to se jen tak nezažívá a předání klíčků od domečku, to je právě ten jeden z nich. Vybrali jsme si dům Pavla 7, můžete na něj kouknout na stránky ekonomek. Prakticky jsme ho nemuseli předělávat, líbil se nám tak jak byl. A uštřili jsme čas na předělávání projektu. Jen jsem si nechala propojit obývací část s kuchyní z praktických důvodů.
ok
OdRudy
ProNo na to že jsme o domě neuvažovali jsme skončili docela dobře :-D ovzlášť teď v tom vedru se zahrada hodí jako vyšitá. No to máte tak, když si spokojeně bydlíte v bytě s rozlohou 100 metrů, terasou. A to taklhe přijde kolega, že se mu zbláznila žena a chce dům. Takže do toho navezla i tu mojí a stavělo se s ekonomkama takřa současně s kolegou, ale jo byl to dobrý tah. Jen do dvojdomu, bych nešel, to už by bylo i na mě moc.
ok
Odajfina
ProJá stále nemůžu věřit tomu, že už bydlinkujeme,haha. Je to tu všechno nové čisté, vonavoučké.S ekonomkama to byla procházka růžovou zahradou, žádné starosti a samé radosti.
ProtiTo by mě taky zajímalo, kdo co může mít proti?!
ok
Odkrajinka
ProChtěla bych ES poděkovat, dům je nádherný. Vše bez problémů. Doporučuji
ok
OdLeon
ShrnutíES mohu doporučit.
ProV Ekonomkách jsou flexibilní a rychlí. S prací jsem spokojena a byla provedena ve smluveném termínu. Mohu jen doporučit.
ok
OdPatík
ProS domem od ES jsem nadmíru spokojen. Vše proběhlo bez problémů a práce byla odvedena velmi čistě. ještě jednou děkuji
ok
OdVlasta
ProEkonomické stavby. Slušné, ochotné, seriózní jednání. Kvalita odvedené práce je výborná.
ok
OdJonatán
ProVelká spokojenost. Dům už bych neměnil. ES chválím ze všech stran,jsou výborní.S nikým jiným už bych nikdy nestavil.
ok
OdHanka
ProJá jsem jenom zírala, stavba utekla hrozně rychle, ES byly super ;-)
ok
OdMartin
ProJsem mile překvapen, ale asi to tak má být, jak mají ek. stavby vše skvěle zorganizované a přehledně nám vše vysvětlují. stavba je v plném proudu a mě nezbývá než věřit, že to půjde tak až do konce, ale popravdě, moc o tom nepochybuji!
ok
OdOlda
ProNa nic nečekejte a postavte s ES, není nic jednoduššího, vždyť jsou v poslední době nejlepší podmínky pro úvěr ne? Kéž bychom stavěli o rok dýl ;)
ok
OdIveta
ProDalší etapa stavby za námi a všechno klape dál. Věřím, že všechno klapne a včas. ES mi byli doporučeny.
ok
OdKarolína
ShrnutíBiolidi-biodům.
ProMám ségru se švagrem, kteří nemají ani mobily natož doma počítač s internetem, jsou to takový bio lidi. Vybrali si ekonomky především kvůli technologijím, kterými ekonomky staví, mají nádherný dům nový dům. Říká se, že všechno nové je krásné, ale to je velký omyl. Ekonomkám se moc (ve spolupráci se ségrou samozřejmě) povedl.
ok
OdVeronika
ProDomek od ek. staveb je super, postavila ho s nimi moje nejlepší kamarádka, je boží, doporučuju! taky bych ho jednou chtěla ;)
ok
Odcibulačka
ShrnutíEkonomické stavby
ProS výsledkem jsme byli velice spokojeni, firma velmi flexibilně vytvořila projekt dle našich požadavků. Velmi příjemné překvapení bylo, že řemeslníci po skvěle odvedené práci místo uklidili. Cena zůstala v dohodnuté výši. Jednání firmy bylo profesionální.
ok
Odfešák
ProPůvodně jsem chtěl od ES jen dům a sehnat pozemek jsem chtěl sám. Poté jak ke mě v ES přistupovali, jsem se rozhodl, že od nich chci i pozemek. Vše bylo realizováno naprosto bez problémů. Mohu jen doporučit.
ok
OdJiří
ProJedině ES nám nabídli financování domu,které si můžeme se ženou dovolit,proto jsme se rozhodli,a vlastně nejen kvůli tomu,postavit rodinný dům s nimi.Vybrali jsme projekt a projednáváme,jestli budeme něco pozměňovat,ale asi to necháme jak to je,protože nám to tak vyhovuje.Brzy začneme stavět a splní se nám tak,že založíme rodinu v domě,to jsme si moc přáli.
ok
OdHelena
Shrnutíjsem spokojená
ProS prací a službami Ekonomických staveb jsem spokojemá. Po druhé bychom s manželem nejspíš nevybrali jinak.
ok
OdRadim
ProDoporučuji za svou rodinu ES. Spolehlivá obře fungující firma. Stavba frčí. Napíši vám až bude hotovo ;)
ok
Odugremajerova.eva@seznm.cz
ProTaky jsem záviděla a už stavíme - s ekonomkama. Projekt jsme vybrali u nich , protože se nám trefily do vkusu! Zatím spokojenost.
ok
OdSmeky
ShrnutíLepší jsem to nečekal
ProDům je opravdicky krásný a zkolaudovaný byl v termínu. Co víc si přát,lepší jsem to ani nečekal.Ekonomky dopororučuju
ok
OdBrouda
ProRáda touto cestou veřejně poděkuji Ekonomickým stavbám za krásné a důstojné bydlení-DĚKUJEME
ok
Odroubík
ProES jsem vybral bez váhání,protože nám byli doporučení.Viděli jsme jejich práci dopředu,takže pochybnosti jsme mít nemuseli.Jsem rád
ok
OdEmily
ProVšechno v pořádku. Všichni v ES byli velice ochotní a práci odvedli velice rychle a spolehlivě! Vřele doporučuji dále.
ok
OdVytisková
Shrnutíuž se nám to taky blíží
ProKoncem června dostaneme klíče, resp. máme dostat klíče od bungalovu, který nám teď ES dodělávají. Doteď jsme spokojení, snad budeme i za ten měsíc. Už se dělají jen vnitrní úpravy a ještě bude fasáda. Pak je to hotovéééé. :)
ok
OdViola
ProKdo se bojí (jako jsme se báli my) první schůzky v Es - není to vůbec závazné. My jsme s manželem a tchánem obešli osobně několik firem a u žádné to nebylo závazné. Nakonec jsme se rozhodli pro Es a už stavíme ;-)
ok
OdIveta
ProChcete stavět někdo dům? Vyberte si Ek. stavby jakk já. Hlavně se nerzhodujte moc dlouho, mě už z toho tekly nervy, hledala jsem dlouho, srovnávala...a stejně jsem nakonec vybrala Ek. stavby a jsou skvělé!
ok
OdTeress
ProNekonají se nělde výstavy nebo veletrhy stavebních firem? Někde po republice? Mě by výstava ES moc zajímala!
ok
Odkaj.lousi.giovany@seznam.cz
ProKRUCI TO MĚ MRZÍ ŽE JSEM SI TO TU OD VÁS NEPŘEČETLA DŘÍV, UŠETŘILA BYCH SI PŘI VYBÍRÁNÍ EKONOMKE SPOUSTU ČASU.
ok
OdTonda
ProPokud bych mohl doporučit stavební firmu, tak rád tu, co postavila dům pro mojí rodinu. Kvalitní materiály, šikovní řemeslníci, bezvadná kominikace během stavby.
ok
OdDana
ProUž stavíme s ES a nic nenasvědčuje tomu, že bychom ve výběru firmy šáhli vedle. Bála jsem se, protože ne všechny kritiky na ES jsou kladné, některé až hrůzu vzbuzující, ale nakonec jsme se spojili s rodinou, která s ES postavila a to nás přesvědčilo.
ok
OdMarie
ProŘekla bych že naše verze domu podle,kterýho jsme si ho předělali je naprostý originál.Ekonomkám patří velký ík,za to že nám pomohli a dodali i svoje neotřelé nápady. Taková práce mě baví, když je k něčemu a na víc ten výsledek. Dům tu bude ještě pro naše vnuky a my jsme na něj náležitě pyšní.
ok
OdRene
ProJá se rád pochlubím, že jsme stavěli s ekonomickými stavbami a práci odvedli dobře. Víte za anonimitu na internetu se umí schovata každý a nadávat, to je každý král. A já si myslím, že pravidlo jak se chováš ty ke mě tak já se budu chovat k tobě tím, by se měli všichni řídit a to by bylo na světě hned o něco lépe.
ok
OdPepina
ProTak jáj jsem teda zrovna dvakrát do domu nechtěla, ale rodina tak naléhala až jsem podlehla. A Teď si to tu snad nejsvíc užívám já, že si budu někdy sázet kytičky a lítat se sekačkou po zahardě by mě vážně nenapadlo. A teď jsem ráda, vejde se k nám spousta návštěv a to já teda můžu.
ProtiTeď už nic, dům je nejvíc.
ok
OdHanička Trojanů
ShrnutíLetí to, ani nevíte jak. My už si tu kroutíme pátý rok.
ProJak tak koukám na Ekonomické stavby tak se toho moc nezměnilo od té doby co jsme postavili my. POŘÁD JE NA O KOUKAT.
ok
OdRadek
ProDobře se nám daří, pořídili jsme si domek na hypoteku pěkně si to splácíme, ne. S ekonomkama se nám dobře jednalo.
ok
OdEminem
ProViděl jsem referenní dům od Ekonomických staveb a velmi se mi líbil.Vlastně celé rodině,byli jsme tam všichni :-)
ok
OdDrahouš
ShrnutíES doporučujeme
ProES odvedli skvělou práci.S domem jsme spokojení.Počasí téměř vždy přálo pracem,které se na domě zrovna prováděli,takže to šlo jako na drátkách.
ok
OdHugan
ProPodle mně je nejlepšejší možná reference ta osobní. Není nic lepšího než stavět s firmičkou, kterou Vám doporučil Váš známej. U Ekonomických staveb to tak přesně funguje. Prej až 70% z celé té masy klientů kontaktuje ES na doporučení někoho ve svém okolí. Někoho, kdo bydlí v domě od ES. To se mi líbí. Palec hore!
ok
OdBob
ProNa popud mé milované manželky sem i já dávám recenci na spolupráci se společností Ekonomické stavby. Tohoto stavitele jsme vybrali po hluboké analýze a po návštěvě několik konkurentů. Vzhledem k tomu, že jsme nepotřebovali řešit hypoteční úvěr ani žádné další doplňkové služby, byla pro nás rozhodující čistě kvalita stavby, záruka a v neposlední řadě stabilita a historie společnosti. Po podrobném zkoumání několik stavebních firem vyšly Ekonomické stavby jako jednoznačný vítěz. Následná spolupráce probíhala podle našich představ. Drobnosti na stavbě také vyřešili tak, jak jsem požadoval. Stavba je kvalitní. Dostali jsme to, co jsme si objednali. Jsme spokojeni a můžeme doporučit.
ok
OdJáchym
ProStálo za to, hoňka v práci, studium při práci, stavba při obojím. Ale letos to všechno končí. Teda doufám, že ne v práci a mě spadl takovej balvan ze srdce. Kdyby ekonomky nebyli, tak nevim jak bysme to zvládli. To vidim černě.
ProtiSnad jen ten čas, letí jako splašenej, ale teď už si na baráku hodlám jen užívat a zvolnit tempo.
ok
Odgeislerka
ShrnutíPro ekonomky všemi deseti.
Provšemi deseti jsme pro ekonomické stavby, jejich práce si moc vážíme a rádi se jí chlubíme. Domek jako ze škatulky nejvíc luxusní, je malý a útulný. O víkendu sezvu cellou rodinu a pořádně to oslavíme, těšim se hrozně moc, pozvala bych všechny, ale to bohužel nejde. Bude to velký , to vím už ted.
ok
OdAlena
ProJá se také přidávám s pozitivním hodnocením Ekonomických staveb a jsem ráda, že jsme stavěli právě s nimi. Bestarostná jízda po celou dobu, co jsme chtěli vždy rádi a ochotně zařídili. Prostě profesionálové každým coule. Tohle mě prostě baví. Já v práci také odvádím téměr 100% práci tak ji také požaduju od ostatních.
ok
Odsrdcovka
ShrnutíKdo chce kam, pomůže si sám. To je moje heslo.
ProHodnocení píši trochu se spožděním, ale myslím, že se bude počítat taky a hlavně mezi ty pozitivní. Ruku na srdce, kdo má zapotřebí si na někom vylévat vztek na internetu a sociálních sítích. Já jsem byla osobně velmi spokojená a umím to dát na jevo.
ok
OdKarolína
ProTeď už bydlíme jako v pohádce.V bytě už se to nedalo.Je nás hodně a taky na sousedy jsme měli smůlu.Teď máme už každý dostatek místa.Díky Ekonomickým st.
ok
Odhouser
ProDům od ES je perfektní.Řešili jsme sice jednu reklamaci,ale rychle a úspěšně.To hodnotím jako velké plus.
ok
OdMarta
ShrnutíEkonomické stavby
ProNeumím lépe vyjádřit mou spokojenost s domem,než známkou 1. Jako ve škole :-)
ok
Odhoustička
ProHurá hotovo. Stěhování to už bude ta náročnější část,ale ten výsledek.S ekonomkama velkááá spokojenost.
ok
OdJitka
ShrnutíAni v pozdějším věku není čeho se obávat a klidně si dům nechat postavit.
ProMy jsme začali stavět s es celkem na dnešní dobu co je tak zvykem, ale zase s o to větším kapitálem a vyšlo nám všecho krásně. Hodně jsme se poučili od našich známých a jejich rady využili a dům jsme dořešili do posledních detailů.
ok
OdMíla
ProES odvedli skvělou práci a s výsledkem jsme spokojeni. Byla zde drobná reklamace fasády, ale byla obratem vyřešená. Tuto firmu mohu jednoznačně doporučit.
ok
OdMarketa
ProES mají téměř hotovo, už jen pár dodělávek, dům je nádherný a já už si plánuju zahradu a květiny do oken, je to super :-)
ok
OdMára
ShrnutíDěkuju. Marek
ProZa naši rodinu přidáváme pozitivní mini recenzi. Ekonomické stavby naslibovaly hory doly a ve finále všechno splnily, takže za to před nima smekám a veřejně za náš suprový dům děkuju. Marek
ok
OdMíňa
ProTo je fakt, že se nemusíte kolem stavby s Ek. St. o nic starat? :) To by se mi totiž líbilo :) Mě to lítání po úřadech prostě děsí :/ Děkuji za budoucí odpověď jestli to jde :)
ok
OdLada
ShrnutíDům od Ekonomických staveb
ProZ mnoha nabídek jsem si vybrala firmu Ekonomické stavby a jsem velice spokojená! Komunikace výborná, cena příznivá. Vše proběhlo v naprostém pořádku a proto tuto firmu vřele doporučuji.
ok
Odbrambora
ProJsem ráda, že dům nám postavili Ekonomky. Profesionální přístup, perfektně provedeno. 100 % spokojenost. Doporučuji.
ok
OdMirek
Shrnutímůj názor
Promě názory ostatních netankujou, já jsem na žádný diskuze nechodil, chtěl jsem si udělat vlastní názor a teprve teď bych rád přidal sem svůj nový, čerstvý a šťastný názor, a to ten, že mám krásný nový dům pro svojí rodinu a postavily ho Ekonomické stavby.
ok
OdRybana
ProES odvedli krásnou práci. Během stavby fungovala výborná komunikace. Při plánování projektu reagovali na změny, příp. nám navrhli jak vylepšit naše nápady. Děkujeme.
ok
OdCiky
ShrnutíEkonomické stavby
ProŠikovná firma, zařídí úplně všecko. Pracují s plným nasazením, práce jim jde pěkně od ruky.Odborníci, kteří po sobě zanechají skvělý výsledek, který je tou nejlepší reklamou.
ok
OdJitka
ProES mají záruku na dům na 10 let, což zní super a kvůli tomu si je asi také vybereme. A potom mají myslím nějaké kontrolní prohlídky, přijdou až si je zavoláte nebo sami od sebe, když máte problém ne?
ok
OdDana
ProUklízet a zařizovat nový dům je super. Už bych neměnila, ani výběr firmy, ES si dali záležet.
ok
OdGino
ProJsme šťastný a na duši spokojený.Ekonomické stavby jsou super.Nejsem moc na to vypisování se.Prostě hodnotím kladně.
ok
OdPetr
ShrnutíZnámka jako ze školy 1 a sklidým svědomím.
ProNo kolik lidí už s ekonomkama postavilo to je teda vysoké číslo. My jsme o to nyvýšení čísla také zasloužili a musím podotknout, že kdyby to takhle fungovalo všude to bychom měli hned jednodušší život.
ProtiNic, mě si získali na první dobrou.
ok
OdMarkét
ShrnutíUž také bydlíme a řádně jsme to oslavili.
ProMy měli obrovskou radost,když nám ES dostavěly dům a ten mejdan potom stál za to!!!
ok
OdFr.
ShrnutíES bez problémů
ProStejně vám řeknu,že dům je dům. Ikdyž si s námi počasí zase trochu pohrává mě to náladu nezkazí.
ok
OdHonzák
ProJá to furt říkám že ekonomky jsou v topu nejvíc.Jenom já osobně znám 3 další rodiny co taky stavěli.A ted se předháníme kdo z nás má největší dům.
ok
OdRomana Skálová
ProJsme s manželem oba v důchodovém věku a bydleli jsme ve starém domě. Chtěli jsme změnu a bydlet v novém domě rychle. Rozhodli jsme se pro stavbu na klíč. O stavbě svépomocí jsme ani neuvažovali, neměli jsme v tom žádné zkušenosti. Důvodem byla také vzdálenost, nový domeček jsme si nechali postavit 100 km od starého domova, ale v blízkosti naší mladší dcery. Abychom ji mohli pomoc s dětma, se kterýma zůstala prozatím sama. Es nám pomohly!
ok
Odbumrlíček
ShrnutíSny jsou tu od toho, aby se plnily
ProJiž od začátku našeho vztahu s mým tehdy ještě přítelem jsme snili o společném bydlení v rodinném domě. Finance ani hektika všedního dne nám to ale nedovolila. Pak přišlo první díta, druhé dítě a představa bydlení dočasně v nějakém provizoriu mě upřímně děsila. Naštěsí tu byli ES, díky nimž jsme mohli bydlet v našem bytě až do postavení rodinného domečku. Takže děkuji ES, že mi umožnila náš sen splnit.
ok
OdJaro
ProKdyž stavět, tak jedině s Ekonomickými stavbami!!HOWGH.
ok
OdRenča
ProMáme strašně dlouhou dobu (už 3 roky) koupenou parcelu na stavbu. Pořád se le nemůžeme rozhodnout pro kokrétního stavebníka. Manžel by chtěl nějakou malou firmičku z okolí. Já bych volila prověřenou firmu jako jsou Ekonomické stavby. Mám pocit, že je lepší si nechat postavit dům od někoho, kdo tomu rozumí, kdo dá dlouhou záruku a kdo tu za těch deset let pořád bude. Ale manžela nemůžu pořád přesvědčit. Poradíte mi jak na něj?
ok
OdSuzan
ShrnutíEkonomky palec nahoru..
ProJsme už nastěhovaný a začínáme nový život. Nepopsatelný pocit.
ok
OdRobert
ProMáme od ekonomek návrh projektu hotový a jdeme na to. Už jen pár formalit a hurá do práce. Zatím chválím nasazení a ochotu.
ok
Odslaďouš
ShrnutíZdá se,že se ES nedá nic vytknout :-)
ProNemám k domu od ES výhrady,zdá se,že se jim nedá nic vytknout :-)
ok
OdPiki
Shrnutízatím dobrý :)
ProU nás se staví o 106. Počasí přeje. Ráno je sice zima, ale to ještě dělníci nestaví. CHodí tak na 9 a pak jsou tam min do 5. Udělají za ten den docela dost práce. My máme tak 3-4, podle toho jak kdy. Jedzdíme tam cca 2* do týdne, takže víme, že fakt makaj. Práce zatím pěkná, už to připomíná dům. :) Takže vzkaz pro kluky! Makejte, ať se nám to stěhování kvapem blíží. :D
ok
OdKajak
ShrnutíEkonomické stavby
ProJedná se o kvalitní firmu se zajímavou cenovou nabídkou. Dohodnutý termín dodrželi a cena zůstala stejná.Možná to zní jako samozřejmost,ale už jsem slyšel,že některé firmy během stavby cenu navyšují.
ok
OdGábina
ShrnutíPěkně se maká
ProNevím jestli na to má vliv to pěkné počasí, ale rodinný dům (který nám staví ES) rychle roste, asi se dělníkům dělá dobře, anebo prostě děsně makají, to je jedno, hlavně, že budeme brzy bydlet ;-)
ok
Odstrakáč
ShrnutíES
ProVelmi rychlá reakce na zakázku, ochota akceptovat veškeré požadavky - nic není problém. Práce byly provedeny v pořádku. Na úklid po stavbě máme rozdílný názor, ale celková spokojenost je dobrá.Dům je velmi krásný.
ok
OdNovota
ShrnutíDoporučuji Ekonomické stavby
ProVelmi solidní přístup k nabídce.Ochota k variabilitě nabídky dle dohody se zákazníkem. Zodpovědný přístup k termínům realizace. Ceny práce a materiálů v dobré úrovni.
ok
OdPupy
ProCelkové hodnocení je více než vynikající! Postavili dům v termínu, je kvalitní a služby nadstandard. Prostě vše super a bez chyby! Firma Ekonomické stavby s.r.o. je skvělá a všem ji můžu doporučit.
ok
OdČasák
ShrnutíEkonomické stavby v pořádku
ProCelkové provedení domu bylo provedeno v pořádku a s práci jsem spokojen. Taky s cenou, která byla dohodnuta, bylo vše v pořádku.
ok
OdMariana
Proobdobí, kdy jsme stavěli pro mě nebylo vůbec šťasné, kvůli mým rodinným problémům, proto jsem ekonomickým stavbám vděčná, že postavily dům bez problémů a naopak byli pro mě v těžkých chvílích příjemným rozptýlením

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.