Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: Pamix spol. s r.o. - Hradec Králové, Vážní 891


ko
Odjirka.st
ProtiNe ! Zajímá je jenom prodej a nic víc . Reklamace , komunikace , náhradní díly , odborná montáž , to vše je pro tuto firmu velká neznámá . Můj kontakt , kdyby se tato firma chtěla se mnou spojit a konečně něco vyřešit . 737576401
ko
Odrass
ShrnutíRozhodně nedoporučuji.
ProFirma se snaží konkurovat nízkou cenou.
ProtiTaké jsme před časem naletěli na zajímavou cenovou nabídku... Zaplatili jsme zálohu a pak už bylo všechno špatně: zaměření "od oka", nedodržování termínů, podivná tlupa montérů, kteří nezřídka neměli s sebou ani potřebné nářadí, řešení jakéhokoli sebemenšího problému je na dlouhé lokty - jednatelé se doslova schovávají. Termín dokončení byl překročen několikanásobně, výsledná kvalita po mnoha předělávkách nic moc, finální začištění jsem si raději udělal sám. Zaplatili jsme daň za nezkušenost, dnes už bych takové "odborníky", kteří neumí pracovat ani s vodováhou, okamžitě vyhnal a odstoupil od smlouvy.
ko
Odboniss
ProtiTuto firmu nikomu nedoporučuji.Komunikace s nimi je naprosto mimo jakékoliv slušné obchodní zacházení.Absolutně nic jim neříkají termíny,slovo reklamace také ne,...používají naprosto nesmyslné argumenty-tedy pokud máte to štěstí a někdo se Vám z jejich firmy vůbec ozve,....Momentálně jsme byli nuceni na ně podat žalobu ohledně naší nevyřešené reklamace.R.Boniš
starno-starno-starno-starno-star (10 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
OdRoman
ProDobrá cena, pěkně odvedená práce. Nemohu si na okna stěžovat, ani na práci.
ko
Odschitu
ShrnutíNE !!! NE !!!!! NE !!!!
ProtiNejhorší firma s jakou jsem se setkala.Ti co okna montovali byli dokonce opilí ještě než začli dělat.Bohužel jsme je měli vyhodit hned,ale už jsme měli zaplaceno dopředu,taky velká chyba. Řešíme reklamaci již 4 roky,přijede občas sám !!jednatel !!na opravu a řekne,že neví co s tím.Odjede a pak se neozývá,30 denní lhůta jim nic neříká. Odstupujeme od smlouvy a půjdem k soudu. Tak že nebrat !
Reakce firmyNevíme, oč se jedná
ko
Odnevím
ShrnutíVelmi nedoporučuji
ProtiVelmi nekvalitní montáž parapetů,profukuje pod nimi, po urgencích přijel pracovník p. Halašta, slíbil nápravu v létě,ale nebere telefon, p. Válek jen slibuje a už taky nebere telefon.

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.