Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: Pension STARÁ CELNICE - Horní Maršov, Horní Albeřice 48


ok
OdHoral
ShrnutíDoporočuji.
ProPěkné čisté pokoje, velmi dobré jídlo. Příjemní majitelé. Sjezdovka vedle penzionu vyborná pro děti, vždy upravená.
ko
OdMartina
ShrnutíZima, smrad a nepříjemná obsluha, pokud tedy není zavřeno...
ProtiRestaurace většinou zavřená, cedule zvoňte, pokud máte veliký hlad a žízeň, stejně Vám nikdo neotevře. Když už se tam dostanete, tak je v restauraci smrad a asi 10 stupňů, řve Vám nad hlavou televize, obsluha se 10 minut vůbec neukázala, potom přišel nepříjemný člověk, donesl pivo, které smrdělo. Raději jsme zaplatili, nedopili a šli, už nás tam nikdo neuvidí. Jsme starousedlíci, pamatujeme v této restauraci už hodně, nikdy to tam za nic nestálo,ale předchozí nájemci (stejně se tam střídají každého půl roku) se aspoň na začátku snažili. Nechápeme, proč si někdo kupuje hospodu a penzion, když ho to netěší. Asi pračka peněz.
ok
OdPepča
ShrnutíDoporučuji.
ProOd podzimu 2013 noví majitelé. Nové super postele, všude čisto. Majitelé příjemní a ochotní. Jídlo dobré. Mohu jen doporučit.
starstarstarstarstar (5 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
OdMarek Kvítko
ShrnutíVřele doporučuji. My máme zajištěno ubytování již na příští rok.
ProByli jsme příjemně překvapeni ochotou a příjemným vystupováním personálu. V restauraci nás obsluhovala sama jednatelka společnosti. Její společník nás uvedl do čistých pokojů, seznámil nás s vybavením penzionu. V rámci ubytování jsme měli polopenzi a množství stravy bylo takové, že i když bylo jídlo výtečné, nebylo ho možno všechno sníst.
ko
OdEvelína
ShrnutíŠPATNÉ
Protišpatné jednání s jednatelem společnosti,arogance,nelidský přístup,majitelka figuruje pouze na papíře,NEJEZDĚTE

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.