Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: BRASED EUROTEXTIL CZ - Brno, Palackého třída 272/20


ok
Odmariana
ProNa prodejně mají velký výběr vzorků podlah a příjemný personál, který mi ochotně poradil s volbou materiálu. Také s podlahářem,kterého firma poslala jsem byla velmi spokojená. Firmu mohu všem jen doporučit.
ok
OdLukas
ProProfi personál na prodejně. Široký sortiment a velmi ochotní prodavači, kteří jsou v obraze, co prodávají. Realizace 1A.
ko
OdKub.a
Shrnutí3x FUJ!
ProtiSouhlasím s předchozím příspěvkem, je to katastrofa. 2 měsíce jim trvalo, než vůbec byli schopni říct, kdy přijdou a pak, když už jsem byl v časovém presu, začali vymýšlet příplatky (reps. výcepráce) za nesmysly. Vyloženě zneužili svého postavení a mojí těžko řešitelné situace. Raši od nich ruce pryč!!! P.S. Pán mi řekl a to si nevymýšlím: "Kdybych vám do té kalkulace dal už na začátku všechno, nikdy by jste si nás nevybral." Takže u nich kalkulacím radši nevěřte. Plus v ní byly chyby (započítané 2 druhy lišt atd..)
starstarstarstarstar (5 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
OdKarlos
ProFirmu mi doporučil tchán, dělali jim podlahu doma a několikrát i v práci, tak jsem vyrazili vybírat. Velmi velký výběr podlah, hlavně je možné podlahy vidět ve velké ploše. Museli jsme se dokonce vrátit, protože jsme nevěděli, kterou si vybrat. Rozhodně potřebujete na výběr více, jak pár desítek minut. Ceny jsem porovnával s konkurencí, plus mínus ceny za podlahy stejné, dle typu, akční věci měli levnější než konkurence. Intenzivně jsem se zajímal i o emise v podlaze, lepidlech a stěrkách, protože máme malé děti a pasivní dům, omezená cirkulace vzduchu. Když jsem získal nabídky i od jiných firem a měli levnější práce, lepení, vyrovnání podlahy, vždy po upřesnění materiálu to byly, dámy prominou sajrajty. Byly levnější, ale přece to nebudu čuchat celý život kvůli pár ušetřeným stovkám, navíc podle technických listů často nevhodné pro naši podlahu. Když jsem chtěl nacenit stejný produkt, jako od Brased, vždy vyšly ostatní dráž. Brased je dovozce a má nowhow. Dokonce je dělá vozí už skoro 20 let, myslel jsem že je to novinka. Podlaha-výsledek je super, platili jsme nakonec méně než bylo v rozpočtu, protože se podařilo ušetřit. Realizace skončila o den dříve, takže spokojenost. Jedno mínus a zárověň plus tu je. Utratili jsme ještě několik tisíc u nich za záclony a povlěčení. Mají celé patro těchto věcí. Ráj pro mou ženu. Vlastně je to plus nemusel jsem běhat jinam to shánět. Karlos
ok
Odkskskdjdlsksjdl
ProtiFirmu Brased jsem bohužel doporučila svým dětem. Problémy s pokládkou plovoucí podlahy ani raději nebudu popisovat. Záměnu lišt na PVC za lišty na plovoucí podlahy a opačně v jednotlivých pokojích také raději ne. Kdo můžete, raději si najděte jinou firmu, chcete-li si zachovat klidné nervy.

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.