Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: LJ spol. s r.o. VÝROBA NÁBYTKU - Heřmanův Městec, Čáslavská 245


ok
Odbubu
Shrnutídoporučuji
Promoc ochotná paní Hájková při plánování,velký výběr materialů,,a ceny!!moc šikovní montéři,akorát delší dodací termín.Linku máme 3měsíce a velká spokojenost.Doporučuju f.LJ kuchyně za takovou cenu by jsme tak velkou a kvalitní kuchyň nesehnali.
Protinic
Reakce firmyMoc děkujeme za kladnou recenzi a těší nás že jste spokojeni. LJ
ko
OdJiž nikdy více!
ProtiDŮRAZNĚ varuji před touto společností. Arogance jednatele, velmi rozměrově nekvalitní výroba a až půl centimetrové rozdíly vedle stojících skříně nebo dvířek jim nic neříká. Co nezkazili při výrobě, to dorazili při montáži. Až laickou montáží např. dřezu a varné desky poškodili v okolí co se dalo. Reklamaci jednatel neuznal, aniž by se obtěžoval osobně katastrofální stav zakázky s mnoha nedostatky na místě posoudit. Nechcete-li vyhodit peníze za zmetek, vyhněte se této společnosti obloukem. Radost z nové kuchyně totálně zničili!
Reakce firmyDobrý den, můžete nám prosím uvést o koho se jedná ? Žádnou reklamaci jsme za poslední dobu ani neměli, naše práce je kvalitní a arogantně se k nikomu nechováme :) Nebo jste konkurence a chcete pouze pošpinit naše jméno ? Žádám obratem o odpověď.
ko
Odkoci.mike
ProtiZboží přišlo po šesti týdnech od objednání poškozené. Ihned po zjištění vady, tedy ještě ten den, jsme kontaktovali prodejce. Komunikace ze strany prodejce však probíhá až po urgencích a ačkoli jsme splnili veškeré podmínky pro reklamaci, které prodejce uvádí, pořád se nám k reklamaci nevyjádřil. Zboží je stále u nás, nazpět ho nikdo nechce, po každém mém telefonátu, kdy žádám sdělit další postup, případně problém, proč by nemohla být reklamace vyřízena, mi je pouze sděleno, že je to v řešení a že se mi ozvou „zítra“, další den však reakce žádná. Nedoporučuji! Po 28 dnech(v pátek,tudíž 30.den je v neděli a to oni nepracují) se mi ozvali s tím, že reklamaci nestihnou vyřídit včas a že mi dají slevu. Jelikož jsem slevu nechtěl a chtěl jsem zpět peníze, přišlo mi zamítnutí reklamace... V pondělí dávám celou věc právníkovi a zvažuji i čoi.
starstarstarstarhalf-star (8 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
OdAlena Vojířová
ShrnutíCena srovnatelná s truhlářem který mi to také cenil, ale kvalita LJ je úplně někde jinde.
ProZdravím všechny, máme kuchyň od LJ Výroba Nábytku a vše dopadlo kupodivu dobře, máme starý barák a všechno křivé jak ... ani nechci jmenovat :) Musím ale uznat že montéři si se vším poradili najedničku, měli jsme jen drobný problém s odpadkovým košem, montéři ho přivezli trochu naprasklý, ale to bylo pravděpodobně už od výrobce - ale asi za tři dny přivezli koš nový, takže dobré. Nemůžu si stěžovat na kvalitu ani na cenu, určitě doporučuji. Nechala jsem si cenit kuchyň i od mého známého truhláře, kde byla cena podobná - jen o malinko nižší, ale když jsme viděli s manželem na jakých strojích vyrábí ten truhlář tak jsme šli do kolen, vše z roku raz dva, všude šílený nepořádek, ani nechápu jak může něco vyrábět, tak jsme si ještě domluvili prohlídku výroby LJ a úplně něco jiného - vše nové stroje a bylo vidět že tam tam kvalita je úplně někde jinde - nebylo o čem dál přemýšlet, pokud váháte, zajeďte se podívat do výroby :)
ProtiDrobný problém s odpadkovým košem, ale za to určitě montéři nemohli, byl takto zabalený už od výrobce, ale jinak nic proti.
ok
OdAdámek
ShrnutíDoporučuji všem kdo preferuje kvalitu a nehledá jen nejlevnější cenu, hlavně nedoporučuji truhláře - tam kvalita není a to je ja
ProJsem nadmíru spokojen, vše proběhlo hladce, po zaměření jsem dostal zadarmo instalační plánek podle kterých jsem si nechal udělat vývody a vše sedělo. Především kvalita je fakt skvělá a chválím přístup prodavačky, prošel jsem hodně výrobců kuchyní, ale LJ jsou kvalitou asi nejlepší, dostal jsem záruku 7 let - opravdu jsem spokojen.
Protiproti opravdu nic, snad jen že kuchyň nevaří sama :)
Reakce firmyMoc děkujeme za kladnou recenzi a těší nás že jste spokojen. LJ
ok
OdČáryfuk
ShrnutíSuper cena, neskutečně kvalitně odvedená práce, jsem spokojen
ProMusím reagovat, navštívil jsem kuchyňské studio LJ v Pardubicích a byl jsem v šoku, takové luxus kuchyně a za poloviční cenu než všude jinde a to jsem jich pár prošel ... Kuchyň už mám namontovanou a nemá to chybu, vše sedlo tak jak má, hlavně oceňuji šikovnost a ochotnost montérů. Byl jsem i v oresi ale to je hrůza oproti LJ kuchyním, moc jsem tuto firmu neznal ale jsem rád že mám kuchyň od nich. Kamarád má z oresi a to je děs, už asi půl roku řeší jen samé reklamace.
ProtiNic

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.