Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: Penzion U čtyřlístku - Bojanov, Hořelec 1


ko
Odkřeček
Protinebyla jsem spokojena
ok
Odhrdličky
ShrnutíNaprosto na jedničku
ProPenzion vřele doporučuji. Byli jsme tam 7/2013 na vouchery, které běží na slevomatu. Penzion na jedničku, všude čisto,klid,výborné jídlo za příjemné ceny, maximální ochota personálu,nic nebylo problém, stačilo říct. Dokonalá příroda k tomu, prostě báječná dovolená, děkujeme.
ko
Odnespokojená
ProtiPříšerné, už nikdy více.Na pokojích bordel.Restaurace zakouřená.V noci se nedalo spát do půl 6 ráno hlasitá hudba a kravál po celé budově a od 8 hodin ráno opět hlasitá hudba.Otřesné už nikdy více.NEDOPORUČUJI a pro rodiny s dětmi už vůbec ne!!!!!!!!!!!!!
Reakce firmyDobrý den paní Vávrová. I když jste obdržela zpět finanční náhradu přesto se Vám opětovně omlouváme, že jsme nebyli schopni opakovaným upozorněním ztišit hosty tak aby dodrželi noční klid.S pozdravem Penzion Čtyřlístek
starstarhalf-starno-starno-star (11 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
OdHanka
ProStrávili jsme zde krásný týden cyklodovolené v červenci 2012. Jedná se o příjemné a klidné prostředí jak penzionu samotného tak i okolí. Služby penzionu jsou poskytovány za přijatelné ceny a na velmi dobré úrovni. Obsluha byla velmi vstřícná a milá,která se snažila vždy o spokojenost zákazníků. Vyzkoušeli jsme i pivní lázně, jejichž prostředím a formou jsme byli mile překvapeni- můžeme jenom doporučit. Venkovní prostor penzionu nabízí jak pěkné posezení tak i mnoho aktvit jak pro dospělé tak i děti - udržovaný bazén, hřiště na tenis, beach volejbal a dětský koutek s houpačkami a hračkami. Je to příjemné a klidné místo pro všechny věkové kategorie. Hanka a Zbyněk
ok
OdTereza
ShrnutíVelice doporučuji!
ProZměna majitelů je velice znát. Moc krásné a útulné prostředí. Vše čisté a opravené, kvalita odpovídá ceně. Pivní lázně jsou úžasné.
ok
OdTomáš
ProNavštívil sem penzion u Čtyřlístku a bylo tam krásně.Obsluha milá a jidlo velice dobré. Na pokojich čisto a uklizeno.Pivní lázně opravdu krásné.Musím říct že změna majitelů se jednoznačně projevila!!! Byl sem opravdu spokojen. DOPORUČUJI!!!!!!
ko
OdXYZ
ShrnutíUž nikdy více, otřesný zážitek.
ProtiLázeňský penzion U čtyřlístku / Čtyřlístek , Hořelec - pivní lázně PERNŠTEJN - už nikdy více. Recenze : Pivní lázně - špína a plíseň nejen v kádích, otřesný zážitek. Ubytování - naprosto neodpovídá ceně.

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.