Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: Café Charlotte - Železná Ruda, K Samotám 77


ko
OdLabuznik
ProHezké prostředí
ProtiKdyž si pročítám kladné hodnocení této cukrárny, tak nedokážu pochopit jak je toto možné. Buď při mé návštěvě kompletně vyměnili personál za naprosto otrávený a neochotný, nebo si to jinak nedovedu představit. Výběr a kvalita zákusků mi přijde také naprosto průměrná. Nevidím jediný důvod, proč by tato cukrárna měla patřit mezi TOP10. Pokud by tomu tak mělo být, museli by naprosto změnit přístup k zákazníkům. Po vlastní zkušenosti tuto cukrárnu v žádném případě NEDPORUČUJI.
ok
OdPetra S.
ProJe mi líto, že rodiče si pletou kavárny a cukrárny s děstkým hřištěm. Většina uzná, jak je nepříjemné pít kávu a přitom okolo Vás běhají ječící děti a nedaj bože, když Vám strkají do židle. V Cafe Charlotte, alespoň obsluha požádá, aby si rodiče své děti hlídali. Když jsem tam byla s neteří a zeptala se na nějaké hračky, ochotně nám dali omalovánky a pastelky. Navštěvuji tuto cukrárnu pokaždé, když přijedu do Železné Rudy. Někdy je zde příliš mnoho hostů a obsluha nestíhá, to bych ji však za vinu nedávala. Co se týká dortů, naprosto super, často si je vozím ještě do Plzně. ávštěvu rozhodně doporučuji!!!
ProtiNěkdy moc živých a nevychovaných dětí. Večer už malý výběr zákusků.
ko
OdZdeník
ProtiDnes jsme navštívli údajně nejlepší cukrárnu v ČR. Byli jsme velice zklamaní. Opravdu pokud máte děti v žádném případě nedoporučuji. Kočárek musíte nechat před cukrárnou, nenaleznete zde ani dětský koutek a neochota personálu je v dnešní době až zarážející. Výběr zákusků je dosti omezen, což by mi ani zas tak nevadilo, ale po chuťové stránce se nejedná o žádný gastronomický zážitek, jak by člověk dle vehlasu cukrárny očekával. Byli jsme všichni velice zklamaní a již nikdy tuto cukrárnu nenavštívíme. Je to škoda.
starstarstarstarstar (10 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.