Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: Catering Melodie - Praha 4, 5. května 1640/65


ko
Odcikita
ShrnutíDo jídelny Lunch Garden Avenir už mě nikdo nedostane
ProtiDnes jsem měl to potěšení navštívit restauraci Lunch Garden Avenir a pro jistotu jsem si jídlo nafotil až budu tuto firmu žalovat k újmě na zdraví, vzhledem k tomu, co jsem si vybral 'specialita šéfa kuchaře' vepřový řízečky s bramborovým salátem. Vepřové řízečky byly celé červené, bez chuti - což je u všech jídel v této restauraci a salát kyselý.Doufám, že tuto restauraci brzo zavřou, nebo je navštíví hygiena, čojka a nahradí je někdo, kdo má opravdu zájem o zákazníky a nesnaží se je otrávit.
ko
OdChudakStravnik
ShrnutíSebevrazedna mise do Catering Melodie
ProtiNevim kam nadsenci Cateringu Melodie chodi, ale urcite to nebude stejna restaurace, jako ta, do ktere chodime my. Naprosto udesne atom blafy, ktere se vyrovnaji, ba predstihnou vojenskou stravu, kterou si dodnes pamatuji. Male porce, neochotny personal, stiznosti na male porce jsou s posklebkem ignorovany. Vrcholem byla dnesni specialita sefkuchare "rizecky s bramborovym salatem". Cerveny rirek jsem v zivote nejedl a bramborovy salat plny majonezy neodpovida moji predstave pochotku jak se kladne recenze zminuji. Tuto specialitu jsem po chvili vzdal a lituji, ze jsem to jako slecny vedle neudelal hned. Takze pokud chcete stravit vanoce na zachode, vrele doporucuji Melodii. Mnam, mnam. Jdu blejt.
ok
Odkrondy
ShrnutíSuper kvalita za přiměřenou cenu.
ProDo restaurace Lunch Garden chodím s kolegy každý den a jsme moc spokojení, jak s obsluhou, tak s kuchyní. Obvzlášť pestrost jídelního lístku je na velmi vysoké úrovni. Velmi mi vyhovuje poměr ceny a kvality - výborné jídlo za přijatelné peníze. Lunch garden Avenir je prostě super restaurace.
starstarstarstarhalf-star (6 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
Odlenka udusalová
ShrnutíMísto k příjemnému odpočinku a kvalitnímu stravování
ProRestaurace v business parku Avenir je pro mě a mé kolegyně velmi kvalitní restaurací pro každodenní strávení polední pauzy - příjemné prostředí pro konverzaci, dobré jídlo a super výběr. Velmi se nám líbí dekorace a květiny. Máme tu velmi rádi i personál - např. paní pokladní je každý den nabitá skvělou energií a dobrou náladou.
ok
Odpavel
ProJsem letitým strávníkem v Aveniru a rád bych poděkoval všeobecně celému personálu zejména pak pánům kuchařům za opravdu výborné gastronomické služby, které nám strávníkům poskytují. Jídla jsou rozmanitá, neopakující se, vždy si vyberu z nabídky a odcházím gastronomicky uspokojen-:), personál je k nám strávníkům velmi vstřícný, prosby jako např. přidání přílohy, výměna přílohy, více omáčky,jsou vždy s ochotou vyslyšeny. Měl jsem tu možnost stravovat se po dobu pár týdnů i v jiné provozovně této společnosti, a to na Chodově a rovněž nemohu řící jediná záporná slova. Velice Vám fandím, děkuji za výborná jídla i za mé kolegy a děkujeme, že se o nás tak dobře staráte!!!! Jen tak dále!!!!!
ko
Odpepik001
ShrnutíRestauraci Lunch Garden Avenir nedoporucuji, jen pokud si potrebujete procistit streva.
ProtiJídla v restauraci Lunch Garden Avenir jsou neochucená, nedovařená a porce málo kdy odpovídá vzorové porci, jakmile zákazník požádá o vetší porci přílohy (zeli, spenat, jeden knedlik navic apod.)je se skrivenym oblicejem obsluhy pridana jedna mikro lzicka navic a knedlik pry pridat nemohou max patku. Ani nejhoršímu známému bych tuto restauraci nikdy nedoporučil.

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.