Hodnocení, recenze, komentáře


Mini-recenze: Český ráj - Bartošova pec, s.r.o. - Hodkovice nad Mohelkou, Ondříkovice č.p. 8


ko
Odnaprd
ShrnutíNesolidní jednání
ProtiDes v poledne (26.3.2015) mi volala paní z Bartošovy Pece, kde jsme měli objednané ubytování od 20.12.2014. Měla tam s námi být ještě jedna parta a ta prý navýšila počet lidí, takže bychom se společně nevešli. Už je tam měli loni, takže jim dali přednost a nás normálně vyšoupli. Sice mi tvrdila, že jí to mrzí, ale moc jí to nevěřím.Jezdíme v 10 lidech na dovolené už 20 let a tohle se nám ještě nestalo. Kdyby nám to řekli hned v prosinci, že mají takovýto přístup už jsme dávno mohli mít objednáno jinde.
ko
OdJane
ShrnutíAle jo, doporučuji. Jen to ubytování, pěkně nás vypekli.
ProtiPokud vás nestrčí do 2lůžkového pokoje 3, jako nás, (moje chyba, měla jsem zakročit), tak je ubytování pěkné. Jídlo dostačující, domácí kuchyně, jen málo zeleniny. Zaskočilo mne grilování. Dostanete plátek naloženého syrového masa a griluje si každý sám. Wi-Fi hahaha. Dostanete flash disk T-mobile (1 na celou chalupu), takže telefon či jiná zařízení s Wifi vám jsou na nic. Pouze notebook, ten se chytne. Z chalupy si nepošlete ani SMS. To se týká O2. Ale to jsou věci, které nepotřebujete. Dětský koutek ve společných prostorách je neviditelný a venkovní se už léty začíná rozpadat. Bazén je v poho. Personál ochotný. Pěkné okolní prostředí
ok
OdMončičák
ProPenzion je v super místě, s parkováním - auto máte u nosu. Větší klídek budete těžko někde hledat - v noci je zde tma opravdu černá. Perfektní možnosti pro děti,.. samozřejmě záleží vše na počasí - jeden nám propršel, tak se děti zabavily u internetu,... ale kvůli tomu sem příště nejedeme - líbí se nám místo a personál se snažil, jak nejlépe uměl - pro nás to byla super zkušenost a chybu nikdo neudělá, když se se zajede podívat,... A vemte si kolo nebo in-line brusle,.. Kolo si sice můžewte půjčit, ale vlastní je lepší.
starstarstarstarstar (1 hlas) hodnocení zákazníků čtěte zde !

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.