Hodnocení, recenze, komentáře


Kde nás také najdete

Celkové hodnocení firmy

starstarhalf-starno-starno-star (5 hlasů)
více zde

Recenze / komentáře

 (100% kladných)

add Ohodnotit firmu

add Přidat recenzi/komentář

Mini-recenze: ABvet vetrinární klinika - Bohumín, Nerudova 1040


ok
OdCharlie
ShrnutíDoporučuji
ProNejlepší klinika, špičkoví lékaři, profesionální přístup. Neskutečná ochota a lidskost. Poděkování paní doktorce Sobalové a paní doktorce Gallusové za vyléčení Charlieho a za zdárně vykonanou operaci.Taktéž poděkování sestrám za laskavost a paní doktorce Škarpové za trpělivost při přípravě před operací. Děkujeme! Jste jedničky.
ok
OdAndroid
ShrnutíNejlepší klinika v Moravskoslezském kraji
ProNeskutečný pocit. Jinak bych to nedokázal popsat. Profesionální přístup, lékař vás ujistí, ví o čem mluví, vysvětlí. Mám tedy zkušenost s panem Novákem což je opravdu člověk na pravém místě.
ok
Odbesinka
ShrnutíTo nejlepší v kraji...
ProTato vet klinika má ten nejprofesionálnější přístup jaký jsem zažila. Mazlíkům se tady dostává té nejlepší péče.MVDr.Martin Novák má velmi citlivý a profesionální přístup.Své domácí mazlíčky bych nikam jinam nesvěřila.
ProtiNevím zda to hodnotit jako proti, ale jak se říká kvalita něco stojí.A já si za zdraví a život pro ně ráda připlatím. Je to určitě trochu dražší než mají jiní veterináři v Bohumíně, ale stojí to za to, a zase o moc drahé to až tak není.A navíc jded vidět, že ty peníze investuje do kliniky.Klinika se za tu dobu co tam je hodně změnila vzhledově, mají více lékařů,nové přístroje.... Jen tak dále...
starstarhalf-starno-starno-star (5 hlasů) hodnocení zákazníků čtěte zde !
ok
Odabvet
ProModerní pracoviště, špičkové vybavení, velmi vysoká uroveň léčby. Odbornost a specializace.

Copyright © 2007-2008 1x1 a.s. All rights reserved.